TAHİR ÇALGÜNER YAZDI: Olmayan Ergi yöntemi ile "Gülenci Akademisyeni" Korumak Ahmaklığı Üzerine

Bu yöntemin Fransizcasi "demonstration par l'absurde"dür. Yanlış olan birşeyi ispat etmek için onun doğru olduğunu varsayip sonra da "Aaaa yanlışmış" sonucuna ulaşmaya denir..

TAHİR ÇALGÜNER YAZDI: Olmayan Ergi yöntemi ile "Gülenci Akademisyeni" Korumak Ahmaklığı Üzerine

Bu yöntemin Fransizcasi "demonstration par l'absurde"dür. Yanlış olan birşeyi ispat etmek için onun doğru olduğunu varsayip sonra da "Aaaa yanlışmış" sonucuna ulaşmaya denir..

Mehmet Gültekin DuruşGazetesi
Mehmet Gültekin DuruşGazetesi
30 Kasım 2017 Perşembe 21:33
TAHİR ÇALGÜNER YAZDI: Olmayan Ergi yöntemi ile "Gülenci Akademisyeni" Korumak Ahmaklığı Üzerine

Üniversite içinde Gülenci akademisyen ve maklube sever çete ile mücadele etmek ve bu kişilerin o kurumda sayısını tam olarak olarak tespit etmek mümkündür.Çok zor bir iş değildir.Önce samimi niyet, sonra çalışma yönteminizi ortaya koyar.Evren kümeyi tüm personel olarak belirlersiniz ve bu kümeye çapraz sorular sorarak ve tümünün fikirlerini alarak bir genel çerçeve çıkartılır.Oluşturulacak bu alt küme sonrasında, emniyet ve istihbarat birimlerinin kayda girmiş isim listesiyle eşleştirilir...ve güncelleştirilir.


Objektif bir cemaatci belirleme yöntemi budur.Siyasetcilere ağlaşan ve Rektörden aman dileyen akademisyen öncelikle listenin başına konarak, gereken yapılır.


Soruşturma komisyonunun niteliği: Soruşturma komisyonu üyeleri özel bir ekip olmalıdır.Hukukculardan oluşmalıdır.Profesyonel bir ekip olmalıdır.


Yani yukarıda, basit ve yalın haliyle tariflediğim, bilimdışı bir yöntemle çalışırsanız burnunuz gömülü olarak kaldığı yerden, kafanız ise kumdan kalkmaz.


FETO İle mücadeleyi; cüzi bir skora indirgeyerek ve kantitatif olarak, Türkiye birincisi, üçüncüsü vb. olduğunuzu iddia eder ve söyleminize yansıtırsanız; kualatatif bilim, sizin göreceli Türkiye üçüncülüğünüzü de hem kualatatif hemde kuanataif olarak elinizden alır.


Kualatatif bilim; bu avam iştutuş  ve yöntem içinde olanların bile, aslında birer kripto cematci olduğunu ispatlayacak donanımdadır. 


Eceli gelen Gulen cemaati  bilim duvarına çarpmış ve duvara pislemektedir.


Üniversitede temizlik önce sabunu baş' a götürmekle olur..ayak takımından başlanacak temizlik işin abdestini bozar.


Bir Fetö müridi sonuna kadar yalan söyler.Söyletilmesi üzerine eğitim aldırılmıştır.İftiraları kendisine hatırlatıldığında da yalan söyler.Mürit olmadan önce

genelde dar gelirli ailelerin salak çocuklarından seçildikleri için salaklıklarının giderilmesi ve

sonradan başlarına iş açmaması için bir eğitim

almaları gerekir.Ama salak salaktır.Salaklıkları eninde

sonunda ortaya çıkar.


Salakla mücadele; salağa yatılarak.verilmeli.Salak önce yaptığı tüm salaklıkları ile deşifre edilmelidir.Salak yanlız kalınca panikler.Doğum kontrol yöntemi olarak kullandıkları cemaat trolleri de.bir yere kadar iş görür.İki arada bir derede kalan cemaatci  ürkekleşir.Dalgınlaşır.Tedirgin yürüyüş şekli yüzüne de yansır.Kaçamak ve orantısız  bakışlarla etrafı süzer.Bakışlarından herşeyi anlamak mümkündür.Yalanlarına kendisini inandırma  yöntemi ile; hatırlayabileceği sayıda yalanlar manzumesi kurar ki; ileride çelişkili bir durum yaratmasın.Önceden

hazırlanmış metin üzerinden tekrar yöntemi kullanılır.


Potansiyel tehlike gördüğü kişilere  de, kendilerine ait aynı suçla itham ederki; ön savunma için zemin oluşturacak kuluçka mevziler  bırakması kendisine tembih edilmiştir.Böylelikle kendisine gri bir alan yarattığını düşünür. 


Gri en sevdikleri renktir.Siyah çanta ile eskiden dolaşıyorlardı.Şimdi kendilerini gri ceketlerinden tanıyoruz.Fetö müridleri topluluğu çok korkaktır.Her mürid hain olduğunu bildiği için diğer müridllere sıkı sıkıya bağlı hisseder kendini.Çünkü onlarında kendsine hainlik yapıp

satmasından korkar.Bir öneri:Bu şerefsiz Allahsız adamları sorgulamak için her vakaya ait bir  " davranışsal psikolog'  eşliğinde hazırlanmış soruların çapraz sorgu yöntemi uygulanılarak hakim nezaretinde sorulması gerekir.


Evet konuş bakalım ... ilave edeceğin birşey var mı ?

evladım türü klasik hakimlerin.üstesinden gelemeyecekleri bu durum ancak yargının bir psikolojik bilirkişi  desteği  alması ve FETÖ  mağduru kişilerle beraber  konuşarak  taktik - hukuk geliştirerek halledilebilecek  bir konudur bu.Bakın o zaman nasıl renkleri  siyahlaşacak ve işler aydınlanıp beyaza

dönecek...Göreceksiniz şahitler ve belgeler önünde kişiliği gelişmemiş bu ruh sağlıği bozuk kişiler bülbül gibi şakıyacaklardır.

Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.