Nuri Alço'dan olay itiraf: Türkiye'nin en güzel kadınlarıyla seviştim, hiçbirine yan gözle bakmadım Nuri Alço'dan olay itiraf: Türkiye'nin en güzel kadınlarıyla seviştim, hiçbirine yan gözle bakmadım

2014 yılında evlendiği Sinem Ayyıldız ile anlaşmalı olarak boşanan ‘Güldür Güldür Show’ oyuncusu Rüştü Onur Atilla'nın ayrılık nedeninin Nez olduğu iddia edilmişti. Atilla, sevgilisini savunarak açıklama yapınca  Sinem Ayyıldız sessizliğini bozdu. 

‘Güldür Güldür Show’ programında hayat verdiği İbrahim karakteri ile ünlenen oyuncu Rüştü Onur Atilla, 20 Haziran’da 10 yıllık eşi Sinem Ayyıldız ile yollarını ayırarak boşandı.

Boşanır boşanmaz ünlü şarkıcı Nez ile aşk karesini sosyal medya hesabından paylaşan oyuncuya binlerce eleştirel yorum geldi. 

Eski eş ise kendisine gelen "Ev, araba, şan şöhretlik yokken akbilini bile dolduran yıllarını emeğini veren bu güzel kadına , güzel anneye yol yakınken kurtulduğu için mutlu olmasını diliyorum. Sırtınızda taşıdığınız, gözünüzde ve kalbinizde büyüttükleriniz gün gelir en büyük nankörlüğü yapar. Güçlü kadınların kaderi olsa gerek.. hep gülsün o güzel gözleriniz sevgiyle.. daha çok paylaşım yapmanız dileğimle" yorumuna "Güçlü kalabilmeye sebep samimi yorumlar bunlar. Herkes hak ettiğini yaşayacak, inanıyorum. Teşekkürler" yanıtını verdi.

"ACIMAZDI CANIMIZ BU KADAR"

Sinem Ayyıldız bir yoruma da "Daha güçlü ayağa kalkabilmek için bazen düşmek gerekiyormuş. Keşke damdan olmasa acımazdı canımız bu kadar" yanıtını verdi.

Rüştü Onur Atilla, daha önce eşiyle yıl dönümlerini kutladığı bir paylaşımına "Evlenmeden önce çekilse de en sevdiklerimden biri diye bu fotoğrafı paylaşasım geldi yine. Burada çocuklar yok, nikah yok, arabamız yok, param yok, akbilimi bile sen dolduruyordun buluşabilelim diye... Bol bol sevgimiz var o zaman bu zaman. 20 yıl önce inanmışsın bana, ne mutlu bize. Bana evet dediğin, hayatımızı güzelleştirdiğin, beni güldürdüğün ve beni de sayarsak üç çocuğa sabırla baktığın için 7. kez teşekkürler. 7. evlilik yıl dönümümüz kutlu olsun" yazmıştı.

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi