18 saat önce SİYASET

Çiğli Belediyesi’nde toplu işten çıkarma krizi devam ederken işten çıkarılan çalışanların eylemleri de sürüyor.

21 saat önce İZMİR
22 saat önce SİYASET

Özgür Özel, buğday mitingi öncesi yaptığı açıklamasında, "Ayın sonuna doğru eğer asgari ücrette bir iyileşme olmazsa o konuda da bir ‘Geçinemiyoruz mitingi’ yapmayı düşünüyoruz Kocaeli’nde" dedi.

1 gün önce SİYASET

İYİ Parti'de istifaların ardı arkası kesilmiyor. İYİ Partili bir vekil daha partisinden istifa etti. Bu istifa ile birlikte İYİ Parti'nin TBMM'deki sandalye sayısı 43'ten 35'e düştü

1 gün önce SİYASET

Kocaeli'nin Gebze ilçesinde bir lise mezuniyetinde ‘uygunsuz kıyafet’ gerekçesiyle mezuniyete alınmayan öğrenciler hakkında açıklama yapan CHP'li Umut Akdoğan, okul yönetimine, "Kardeşim, siz sapık mısınız?" şeklinde tepki gösterdi.

1 gün önce SİYASET

Torbalı Belediye Başkanı Övünç Demir makam odasında bulunan dinleme cihazını sosyal medya hesabından duyurdu.

1 gün önce GÜNCEL

Ölüm istatistiklerini açıklayan TÜİK verilerine göre; 6 Şubat'taki Kahramanmaraş merkezli depremlerde 45 bin 784 kişi hayatını kaybetti. Bakan Yerlikaya daha önce yaptığı açıklamada 53 bin 537 kişinin hayatını kaybettiğini söylemişti.

1 gün önce İZMİR

İzmir Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı için toplu ulaşım planlamalarını yaptı.

1 gün önce HAYAT

Kasım ayında kara para ve vergi kaçırma suçlamasıyla tutuklu yargılanan Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu ve kardeşi Can Doğu önceki gece tahliye oldu. Cezaevinden çıkan Sıla Doğu, sinir krizi geçirdi ve "Dilan" diye haykırdı.

1 gün önce İZMİR

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Cemil Tugay’ın seçim vaatlerinden olan Emekli Dayanışma Kartı’nı alan ihtiyaç sahibi emekliler uygulamadan duydukları memnuniyeti aktardı.