Baba cinnet getirdi, ortalık kan gölüne döndü: Eşini ve çocuğunu pompalı tüfekle adeta katletti, sonra da kendi canına kıydı

Çanakkale Biga'da bugün öğle saatlerinde bir aile faciası meydana geldi. İsmail ve eşi Filiz Çakmak arasında nedeni bilinmeyen bir tartışma çıktı. Olay sırasında cinnet getiren İsmail Çakmak, pompalı tüfekle eşini ve 8 yaşındaki çocuğunu katletti. Tüfek sesleri üzerine komşuları polis çağırdı.

Baba cinnet getirdi, ortalık kan gölüne döndü: Eşini ve çocuğunu pompalı tüfekle adeta katletti, sonra da kendi canına kıydı

Çanakkale'nin Biga ilçesinde cinnet getiren baba, eşini ve çocuğunu pompalı tüfekle öldürüp intihar etti.

Olay, saat 11.00 sıralarında Biga ilçesi Esentepe Mahallesinde bir binanın 2'nci katında meydana geldi. İddiaya göre, İsmail Çakmak ile eşi Filiz Çakmak arasında nedeni henüz belli olmayan bir şekilde tartışma yaşandı.

Vicdansızlık! Yaralılar yerde yatarken cüzdanları ve cins köpekleri çalındı Vicdansızlık! Yaralılar yerde yatarken cüzdanları ve cins köpekleri çalındı

Yaşanan tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerinde cinnet getiren İsmail Çakmak evdeki pompalı tüfekle eşi Filiz Çakmak ve 8 yaşındaki oğlu B.Ç'yi pompalı tüfekle öldürdü. Ardından İsmail Çakmak intihar etti.

TÜFEK SESLERİYLE İHBAR ETTİLER

Evden tüfek sesi gelmesi üzerine apartman sakinleri polis ve sağlık ekiplerine bilgi verdi. Olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri, eve girdiklerinde İsmail Çakmak, eşi Filiz Çakmak ile oğlu B.Ç'yi kanlar içinde hareketsiz bir şekilde buldu. Sağlık ekiplerince yapılan müdahalede İsmail Çakmak, eşi Filiz Çakmak ile oğlu B.Ç'nin hayatını kaybettiği belirlendi.

Savcılık ve Olay Yeri İnceleme ekibinin incelemesinin ardından İsmail Çakmak, eşi Filiz Çakmak ile oğlu B.Ç'nin cenazeleri Biga Devlet Hastanesi morguna kaldırılacak.

Polis olayla ilgili inceleme başlattı.

MEDYATAVA.COM