Belediye yönetiminde tüm Bucalıların söz sahibi olmasını isteyen Buca Belediye Başkanı Görkem Duman, mahalle ziyaretlerine başladı. Buca’nın 47 mahallesini tek tek ziyaret edeceğini belirten Başkan Duman, eksiklikleri yerinde tespit ederek katılımcı yönetim anlayışı çerçevesinde çözüm üreteceklerini söyledi. İlk ziyaretini Göksu Mahallesi’ne gerçekleştiren Başkan Görkem Duman, mahalle muhtarı Hasan Akyol ile birlikte mahalle sakinlerinin taleplerini dinleyerek gerekli çalışmaların hızla gerçekleştirilmesi için ilgili müdürlüklere talimat verdi.

“GELECEĞİN BUCA’SINI BERABER YARATACAĞIZ”

Kardeşlik ve dayanışma rüzgarları Büyükpark ve Gökdere'de esecek Kardeşlik ve dayanışma rüzgarları Büyükpark ve Gökdere'de esecek

Demokrasinin temel taşı olan muhtarlarla omuz omuza çalışarak geleceğin Buca’sını birlikte yaratacaklarını ifade eden Başkan Görkem Duman, “Kentimizi ortak akıl ile yönetmek için mahalle muhtarlarımızla her zaman dayanışma içerisinde olacağız.  Sorunların tespiti ve çözümü noktasında kendilerinin bilgisine her zaman ihtiyacımız var. Buca’mız için güzel şeyler düşlüyoruz. Bu anlamda gidecek uzun bir yolumuz var. İnanıyorum ki bu yolda da en büyük destekçilerimiz vatandaşlarımız ve yaşadıkları mahallelerin elçileri olan muhtarlarımız olacaktır” diye konuştu.