2014 yılında evlendiği Sinem Ayyıldız ile anlaşmalı olarak boşanan ‘Güldür Güldür Show’ oyuncusu Rüştü Onur Atilla, boşandığı gibi şarkıcı Nez ile aşk pozu verdi. İki çocuğunun annesiyle Nez yüzünden boşandığı öne sürülen Atilla, sevgilisini savunarak açıklama yaptı. 

‘Güldür Güldür Show’ programında hayat verdiği İbrahim karakteri ile ünlenen oyuncu Rüştü Onur Atilla, 20 Haziran’da 10 yıllık eşi Sinem Ayyıldız ile yollarını ayırarak boşandı.

Dilan Polat tahliye olacak mı? MASAK raporu belli oldu. Değerlendirme yapılması bekleniyor Dilan Polat tahliye olacak mı? MASAK raporu belli oldu. Değerlendirme yapılması bekleniyor

Boşanır boşanmaz ünlü şarkıcı Nez ile aşk karesini sosyal medya hesabından paylaşan oyuncuya tepki yağdı.

Sosyal medyada Nez'e ‘Yuva yıktın' yorumları gelince Aramızda Kalmasın'ın aktardığına göre Nez bu yorumlara isyan etti.

EVLERİNİ AYIRDILAR

Nez, Rüştü Onur Atilla ve Sinem Ayyıldız evliliği hakkında "Onur Bey kısa süre önce evliliğini bitirmiş, aylar önce evleri ayırmışlar, bunu ben bile bilmiyordum açıkçası. Televizyondan gördüğüm bir arkadaş olarak şimdi çok yeni bir ilişkimiz başladı. Biz resmi olarak boşandıktan çok sonra bir araya geldik. Kimsenin yuvasını bozmadım benim içim çok rahat. Kadına sürekli saldırıdan vazgeçin. Neden altında bir şeyler aranıyor? Bunları geçelim" ifadelerini kullandı.

Rüştü Onur Atilla ise eleştirilerin ardından uzun uzun açıklama yaparak iddiaları yalanladı.