Survivor All Star'ın önceki akşam ekrana gelen bölümünde ilk finalist belli oldu. Ogeday, Seda, Nefise ve Atakan arasında yaşanan mücadelenin sonunda ilk finalist Batuhan Karacakaya oldu.

Bülent Şakrak sevgilisini paylaştı: Ne çabuk unutuyorsunuz. Ceyda Düvenci yorumları gecikmedi Bülent Şakrak sevgilisini paylaştı: Ne çabuk unutuyorsunuz. Ceyda Düvenci yorumları gecikmedi

TV8 ekranlarının fenomen yarışması Survivor All Star'da büyük finale günler kala Ogeday, Seda, Nefise ve Atakan, ilk finalist olabilmek için kıyasıya bir mücadele verdi.

"KOLYEYİ AİLEME VE DESTEKLEYENLERE ARMAĞAN EDİYORUM"

Oyunda peş peşe sayılar kaybeden Ogeday, Seda ve Nefise elenirken, finale kalan Atakan ve Batuhan arasında bir yarış gerçekleşti.

Rakibi Atakan'ı yenen Batuhan Survivor All Star'ın İstanbul'u garantileyen ilk finalisti oldu. Atakan'ı 3-2'lik skorla yenen Batuhan şu ifadeleri kullandı:

"Çok mutluyum. Bu kolyeyi kazandığım için inanılmaz mutlu hissediyorum. İstanbul'a giderken o uçağa mutlu ve gururlu şekilde bineceğim. Bu kolyeyi aileme ve destekleyenlere armağan ediyorum" 

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi