Yalı Çapkını dizisiyle ününe ün katan güzel oyuncu Afra Saraçoğlu, küçükken kendisini terk eden babası Uğur Saraçoğlu'nu affetti. Yurt dışına giden oyuncu, yıllardır görmediği babasıyla poz vererek Instagram hesabından paylaştı. 

Mert Ramazan Demir ile başrolde yer aldığı Yalı Çapkını dizisinde "Seyran" karakterini canlandıran ünlü oyuncu Afra Saraçoğlu, dizinin sezon finaline girmesinin ardından uzun yıllardır görüşmediği babası Uğur Saraçoğlu ile bir araya geldi.

Bir yanda gece kulübünde yalnız kalan Icardi, diğer yanda deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran Wanda Nara! Bir yanda gece kulübünde yalnız kalan Icardi, diğer yanda deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran Wanda Nara!

Daha önce babasıyla ilgili yaptığı açıklamada "Annemle babam ben çok küçükken ayrıldı. Babamla 9 ve 13 yaşındayken iki kez görüştüm, bir daha hiç haber alamadım. Artık görüşmem, üzerimde hiç emeği yok" diyen oyuncu, yıllar sonra babasıyla buluştu.

En son 13 yaşındayken gördüğü babasını ziyaret etmek için Amerika'ya giden oyuncu Instagram hesabından babasıyla bir karesini paylaştı.

Afra Saraçoğlu, kendisini terk eden babasını affetti. "Artık görüşmem, üzerimde hiç emeği yok" demişti

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi