Dilan Polat'ın 47 kiloya düştüğünü söyledi: Kardeşim bitmiş durumda Dilan Polat'ın 47 kiloya düştüğünü söyledi: Kardeşim bitmiş durumda

Boşandıktan 20 gün sonra şarkıcı Nez ile aşkını ilan eden Rüştü Onur Atilla, ilişkisinin nasıl başladığını anlatarak, "Nez'le 2 yıldır takipleşiyoruz. Mayıs'ta tanıştık. Ama dava günü alınmış, boşanma süreci başlamıştı" dedi.

Güldür Güldür Show'da İbrahim karakterine hayat vererek ünlenen oyuncu Rüştü Onur Atilla, 10 Haziran'da 10 yıllık eşi Sinem Ayyıldız ile tek celsede boşandı.

Atilla, boşandıktan 20 gün sonra şarkıcı Nez ile aşkını sosyal medyadan duyurunca adeta linç edildi.

"TANIŞTIĞIMIZDA DAVA GÜNÜ ALINMIŞTI"

Oyuncu, Aramızda Kalmasın'a yaptığı açıklamada "Nez'le 2 yıldır takipleşiyoruz. Mayıs'ta tanıştık. Ama dava günü alınmış, boşanma süreci başlamıştı. Bu bir süreçti. 10 yıllık evli olan biri olarak, 23 yıldır tanıştığı eşiyle ayrılık sürecine giren biri olarak bir an önce bir ilişkiye başlamak gibi bir hayalde ya da planda olan biri değilim" ifadelerini kullandı.

Rüştü Onur Atilla, daha sonra sevgilisiyle araca binerek uzaklaştı.

"KİMSENİN YUVASINI YIKMADIM"

 Nez, Magazin News'e yaptığı açıklamada "Onur Bey kısa süre önce evliliğini bitirmiş, aylar önce evleri ayırmışlar, bunu ben bile bilmiyordum açıkçası. Televizyondan gördüğüm bir arkadaş olarak şimdi çok yeni bir ilişkimiz başladı. Biz resmi olarak boşandıktan çok sonra bir araya geldik. Kimsenin yuvasını bozmadım benim içim çok rahat. Kadına sürekli saldırıdan vazgeçin. Neden altında bir şeyler aranıyor? Bunları geçelim" demişti.

Rüştü Onur Atilla ise Instagram hesabından yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullanmıştı:

"Evlilikler başlar biter. İlişkiler başlar biter. Bu hayattır. Hayatlara bilmeden, düşünmeden, sormadan müdahale etmek, yorumlar getirmek, sebep sonuç üretmen. Ne iki çocuğumuzun kıymetli annesi ne de kariyerlerini yıllarca döktükleri alın teriyle, yoğun emekle bir yere getirebilmiş ben ve kız arkadaşım bunu hak ediyor. Böyle bir sebeple gündem oyalamak, bir umarım bir daha yaşamayacağım bir tecrübe olur. Sosyal medyada bir gücüm varsa kime ne faydam olacaksa onun için kullanmak isterim. Mesleğimi, neşemi paylaşmak, yanlış gördüğüme ses çıkarmak isterim o kadar.

Özellikle altını çizmek istediğim ise şu; henüz çocukken büyüyünce ne iş yapacakları belli, aileleri olan, yani haklarında konuşulanlar sebebiyle bizlerden çok üzülen anne, babaları, kardeşleri olan, sorumlu oldukları iş arkadaşları olan, sanatlarına, mesleklerine aşık, toplumun değerlerine duyarlı insanlara çamur atıp izinin kaldığı, bir yanlışın doğru sanılıp çığ gibi büyüdüğü bu sosyal medya aleminde bu insanların yani bizim hiçbir bilgi sahibi olmayan insanlar tarafından hele hele mahrem konularla ilgili yargılanmaması dileğimle. Huzurumuz daim, niyetlerimiz iyi olsun. Sevgiyle, evet sevgiyle..."

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi