Muhteşem Yüzyıl'da hayat verdiği Hürrem Sultan karakteriyle büyük bir üne kavuşan ünlü oyuncu Meryem Uzerli, son olarak Ru dizisinde boy gösterdi. Konuk olduğu programda Hürrem'den önceki hayatından bahseden Meryem Uzerli, borç batağından nasıl kurtulduğunu anlattı.

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, Fatih Altaylı'nın programına konuk oldu. Uzerli, Hürrem Sultan rolünü kabul etmeden önce borçları nedeniyle evine haciz gelmesine ramak kaldığını söyledi.

Oyuncu, Hürrem Sultan karakterinin görüşmeleri için Türkiye'ye gelmesiyle hayatının tamamen değiştiğini itiraf etti.

BORÇ BATAĞINDAN BÖYLE KURTULDU

Alkolün dozunu kaçıran şarkıcı, hayranıyla öpüştü! O görüntüler sosyal medyada gündem oldu Alkolün dozunu kaçıran şarkıcı, hayranıyla öpüştü! O görüntüler sosyal medyada gündem oldu

Meryem Uzerli, "4 gün audition yaptık Meral Okay ve ben. Bana Hürrem’den bahsetmeye başladı. 4 gün sonra geri dönüş uçak bileti almadılar. Sonra anladım Hürrem benim oldu. Dediler ki ‘Belki 5-6 yıl burada yaşayacaksın’. Ben 5-6 hafta film çekip gideceğimi düşündüm. ‘Haftaya başlayacağız dediler’ Sonra ben dedim ki maalesef benim bir sıkıntım var. Benim bir borcum var. Almanya’da faturaları ödeyemiyorsak. senin televizyonun alıyor. Hayatımda o ana gelmiştim. ‘Timur dedi ki 'ne kadar ne kadar borcun var’ '10 bin Euro borcum var.' dedim. Timur Savcı hemen parayı getirdi. Ben çok şaşırdım ve sonra imzaları attım." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Medyatava Haber Merkezi