Kasım ayında kara para ve vergi kaçırma suçlamasıyla tutuklu yargılanan Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu ve kardeşi Can Doğu önceki gece tahliye oldu. Cezaevinden çıkan Sıla Doğu, sinir krizi geçirdi ve "Dilan" diye haykırdı.

Kara para aklama, suç örgütü kurma ve vergi kaçırma gibi suçlamalarla tutuklanan Dilan Polat'ın ablası Sıla Doğu ve kardeşi Can Doğu için tahliye kararı verildi. Sıla Doğu, cezaevinin önünde Dilan Polat'ın adını sayıklayarak ağladı.

Gazete Magazin'de yer alan habere göre, aylar sonra cezaevinden çıkan Sıla Doğu, kardeşi Dilan Polat'ın tahliye olmadığını öğrenince sinir krizi geçirdi. "Dilan" diye bağırarak ağlayan Sıla Doğu'yu çevresindekiler zor sakinleştirdi.

DOĞU KARDEŞLER SERBEST 

Bir yanda gece kulübünde yalnız kalan Icardi, diğer yanda deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran Wanda Nara! Bir yanda gece kulübünde yalnız kalan Icardi, diğer yanda deniz, kum ve güneşin tadını çıkaran Wanda Nara!

Dilan ve Engin Polat çifti ile, aralarında Polatların kardeşi Sıla ve Can Doğu'nun da olduğu şahıslar hakkında aylık rutin tutukluluk değerlendirmesi yapıldı. 4. Sulh Ceza Hakimliği, Dilan Polat, Engin Polat, Sezgin Polat, Ahmet Gün ve Alper Kürşat Polat'ın tutukluluğuna devam kararı verirken Sıla Doğu ve Can Doğu'nun da bulunduğu tutukluların ise tutuksuz yargılanmasına hükümetti.

Sıla Doğu'nun avukatı Sibel Bozkulak, sosyal medya hesabı Instagram'dan yaptığı paylaşımda, "Müvekkilim Sinem Sıla Doğu hakkında tahliye kararı verilmiştir." dedi.