Eşi Zeynep Sever Demirel ile boşanacağı iddia edilen Volkan Demirel'den açıklama geldi. Boşanmanın söz konusu olmadığının üstüne basan Demirel, Hadi Anlat programında bir erkek çocuk istediğini de söyledi. 

2009 Belçika Güzeli olan Zeynep Sever Demirel ile 2010 yılında İstanbul'da görkemli bir düğünle evlenen eski Fenerbahçeli kaleci Volkan Demirel, şimdilerde teknik direktör olarak yeşil sahalarda görev almaya devam ediyor. 

Demirel'in, eşi Zeynep Sever Demirel ile boşanacakları iddia edilmiş, bu iddia magazin gündemine damga vurmuştu.

Eşlerden Zeynep Sever, bu iddiayı yalanlayarak evliliklerinin devam ettiğini "Bütün yazılanlara set çekmek adına, biliyorsunuz ki ben 19 yaşındayken Volkan'la çıkmaya başladık. Dolayısıyla beraber büyüdük. Her evlilikte olduğu gibi, zaman zaman bizim de evliliğimizde tartışmalar ve fikir ayrılıkları oldu." diyen Zeynep Sever Demirel, iddiaları "Teyit etmeden, dava açılmış gibi bir durumun yansıtılmasını doğru bulmuyorum. Sonuçta iki çocuğumuz var. Boşanma gibi bir durum yok. Biz çocuklarımızı korumak adına çok strese girdik." sözleriyle açıklamıştı.

Survivor All Star'da ilk finalist belli oldu! İşte finale kalan o isim Survivor All Star'da ilk finalist belli oldu! İşte finale kalan o isim

Volkan Demirel de Hadi Anlat programında iddialara yanıt verdi:

"EVLİLİK UZUN BİR LİG MARATONU GİBİ"

"14 yıldır evliyiz. Evlilik uzun bir lig maratonu gibi. Biz her şeye beraber karar verebilen bir aileyiz. Bazen tabii ki itişmeler olur. Zaten her evlilik güllük gülistanlık giderse o evlilikte sorun vardır. 14’üncü yılımızdayız. Böyle 14-15 yıl daha gideriz.

Ben biraz fevri bir tiptim, Zeynep beni olgunlaştırmıştır. En büyük eleştirenim Zeynep’tir.” dedi.

"BELKİ BİR ERKEK ÇOCUĞUMUZ OLUR..."

Kolundaki film şeridi dövmesinin sırrını da gazeteci Senem Aydın’a açıklayan Volkan Demirel, “Orada bir kişilik boş yer var. Belki bir erkek çocuğumuz olur diye bıraktık. Bakalım, kısmet. Dövme yaptırmayı severim. Kızlarımın isimleri yazar ellerimde. Hepsini çok severek ve isteyerek yaptırdım” ifadelerini kullandı.

BULUNDUĞUM ORTAMA SAHİP ÇIKMAYI SEVERİM

Hatayspor'ın eski teknik direktörü, “Ben bulunduğu ortama sahip çıkmayı seven bir insanım. 20 sene ben çok iyi kaleci olduğum için Fenerbahçe’de kalmadım. 20 sene evet kalecilikte bir başarımız vardı ama başka bunun maddeleri var. Hatay’ı da, ondan önceki kulübüm Karagümrük’te de bu böyleydi. Hep hissettim orayı. Depremden sonra herkes bana diyor ki Hatay ve Hatayspor’a yaptıkların için teşekkür ederiz ama benim yaptığım bir şey yok. İnsani duygulara sahip olan herkes benim yaptığımı yapardı” şeklinde konuştu.

KARİYERİMDE BIR YURT DIŞI MACERASI OLACAK

Kariyere dair hayallerinden ve hedeflerinden de bahseden Demirel, “Öyle bir takımdan teklif gelsin diye bir beklentim yok ama kariyerimde bir yurt dışı macerası olacak” dedi.